Valla tugispetsialistid

Haridusosakond

Marina Lokk
Amet: haridusspetsialist, ametijuhend
Telefon: 5626 2270
E-posti aadress: marina.lokk@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, kasvatusteadused
   
Lily Roop
Amet: haridusspetsialist, ametijuhend
Valdkond: koolitransport ja -toit, lasteaiad, Saue valla haridusteenuste haldamise süsteem ARNO
Telefon: 5302 1854
E-posti aadress: lily.roop@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, juhiabi
   
Helen Veensalu
Amet: erivajadustega laste spetsialist, ametijuhend
Telefon: 5340 4313
E-posti aadress: helen.veensalu@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus, õigusteadus
   
Hasel Juhanson
Amet:
eripedagoog, ametijuhend
Telefon: 5368 2214
E-posti aadress: hasel.juhanson@sauevald.e
Haridus kõrgharidus, eripedagoog
   
Siiri Lohu
Amet: Nõlvaku Lasteaia logopeed
Telefon: 53859100
E-posti aadress: siiri.lohu@nolvakulasteaed.ee
Haridus: kõrgharidus (eripedagoogika, logopeed)
   
   
Kersti Valter
Amet: sotsiaalpedagoog, ametijuhend
Telefon: 5907 8781
E-posti aadress: kersti.valter@sauevald.ee
Haridus: kõrgharidus: sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse
   
Kristina Oras  
Amet psühholoog, ametijuhend
Tööpiirkond Turba Kool, Laagri piirkonna lasteaiad
Telefon 517 3004
E-post kristina.oras@sauevald.ee
Haridus kõrgharidus, psühholoogia
   
Birgit Tammjõe-Tulp
Amet: haridusosakonna juhataja, ametijuhend
Telefon 5860 7677
E-posti aadress: birgit.tammjoe-tulp@sauevald.ee
Haridus kõrgharidus, hariduse juhtimine
eripedagoog, ametijuhend